субота, 10 грудня 2011 р.

Від Придумки до Задоволення (коротка історія вчинків)

Я б, наприклад, радо обміняв би свого поганого друга на якесь захоплення.
Erlend Loe/ NAIV.SUPER.

Ось є я. Є моя робота. Є дім і друзі. Що ще потрібно для "нормального життя” подумаєте ви. Є якісь ідеї? Так. Ідеї! Маєш думку, яка звідкілясь береться і переслідує? Змінює настрій. Така ніби нікому непотрібна річ, а тобі приносить задоволення. Видається в дітей Ідей більше.
Реалізація. То вже важче. Завжди виходить нетак (чи не зовсім так) як задумувалося. Втискання у рельність. Виходиш із засобів і методів які доступні. Гукаєш на допомогу друзів. Маю наувазі тих Хороших Друзів які беруться тобі допомогти. Світогляд у вас схожий. Часу у них вільного багато. “Шонемашоробити”. 
Зазвичай на підготовку хочеться витрачати найменше часу. А треба завжди більше.. Підготовка це 60% справи. ІМХО. Зазвичай еффектність результату залежить саме від витраченого часу на приготування...і “прямих рук”. В найкращому випадку все є. Береш і робиш.) Можна попросити друзів принести бракуючі частинки. Такий собі Пазл.
І ось. Усі зібралися. В один час у одному місці. Зі всім необхідним. Розрізаємо стрічку і приступаємо до дій. Ідилія. Насправді ж знаємо що ідеальностей неіснує, але зазвичай хочеться щоб усе саме так і було. Плюс-мінус. З деякими “нема”. Беремося до дій. Самий головний зачиншчик (ідейний лідер:) - розподіляє обов'язки і дає перші настанови..деталі згодом. Кожен робить що знає. 
Результат завжди є. Найбільша його цінність у реалізації, втіленні Ідеї. (хороше слово Втілення, розумію як набуття тілесної форми). Я щасливий бо зробив задумане. Друзі - бо допомогли здійснити. Усі інші, а у них у кожного своє ставлення, в міру симпатій чи апатій.
Головне щоб вівці були живі, а вовчики - ситі,)

З Ідеями по житті. Ю.Собі

Немає коментарів:

Дописати коментар