четвер, 13 листопада 2014 р.

compare lamp specter

comparison spectrum of light from different sources to determine the effect on color reproduction
for test used print of this photos

all photos taken in RAW with a temperature white balance of 5000K.
in converter use pipette on white area for determine which the temperature was set.
pic name pic name pic name pic name pic name pic name pic name
pic name pic name pic name pic name pic name pic name pic name

on subjective impression is the best color reproduction in LED and FL.

четвер, 21 серпня 2014 р.

freezelight photo object tutorial



1. First you need to take several photographs of the object while putting the light on it from different angles.

Here we have 5 photos, lets export them into a photo editor.

2. The photos have to be downloaded as layers. It's easy to do through the file-scripts-load files into stack


I would recommend you to turn off auto-leveling if you took the photos by using a tripod.



3. Choose Lighten mode of layering for all layers.
You can change the lightness or the darkness of separate layers by Curves. Keep in mind that you need to link the correcting layers if you used them.

4. Feel free to experiment with the color of the light you put on your object or the layering mode.

5. Let's add the corrective layer Color Balance.
Let's add vignatte and the contrast. You can increase the definition as well.

6. And now convert it into the sRGB 8bit profile for the proper reproduction.

Watch Video Tuts on YouTube
freezelight photo object tutorial 





понеділок, 26 грудня 2011 р.

субота, 10 грудня 2011 р.

Від Придумки до Задоволення (коротка історія вчинків)

Я б, наприклад, радо обміняв би свого поганого друга на якесь захоплення.
Erlend Loe/ NAIV.SUPER.

Ось є я. Є моя робота. Є дім і друзі. Що ще потрібно для "нормального життя” подумаєте ви. Є якісь ідеї? Так. Ідеї! Маєш думку, яка звідкілясь береться і переслідує? Змінює настрій. Така ніби нікому непотрібна річ, а тобі приносить задоволення. Видається в дітей Ідей більше.
Реалізація. То вже важче. Завжди виходить нетак (чи не зовсім так) як задумувалося. Втискання у рельність. Виходиш із засобів і методів які доступні. Гукаєш на допомогу друзів. Маю наувазі тих Хороших Друзів які беруться тобі допомогти. Світогляд у вас схожий. Часу у них вільного багато. “Шонемашоробити”. 
Зазвичай на підготовку хочеться витрачати найменше часу. А треба завжди більше.. Підготовка це 60% справи. ІМХО. Зазвичай еффектність результату залежить саме від витраченого часу на приготування...і “прямих рук”. В найкращому випадку все є. Береш і робиш.) Можна попросити друзів принести бракуючі частинки. Такий собі Пазл.
І ось. Усі зібралися. В один час у одному місці. Зі всім необхідним. Розрізаємо стрічку і приступаємо до дій. Ідилія. Насправді ж знаємо що ідеальностей неіснує, але зазвичай хочеться щоб усе саме так і було. Плюс-мінус. З деякими “нема”. Беремося до дій. Самий головний зачиншчик (ідейний лідер:) - розподіляє обов'язки і дає перші настанови..деталі згодом. Кожен робить що знає. 
Результат завжди є. Найбільша його цінність у реалізації, втіленні Ідеї. (хороше слово Втілення, розумію як набуття тілесної форми). Я щасливий бо зробив задумане. Друзі - бо допомогли здійснити. Усі інші, а у них у кожного своє ставлення, в міру симпатій чи апатій.
Головне щоб вівці були живі, а вовчики - ситі,)

З Ідеями по житті. Ю.Собі